Profesionální předseda vlastníků

Ing. Martina Otřísalová,  https://profesionalni-predseda-svj.webnode.cz/

  • Protože za správu domu ručím za firmu S5 s.r.o. také já, je navíc přibíraná zodpovědnost pro mne osobně menší, než pro někoho, kdo do správy domu nevidí a musí každý její výstup ověřovat.
  • K současné činnosti správce, bych jako statutár vykonávala kontrolu insolvence vlastníků z důvodu včasného přihlášení pohledávek SVJ, bylo by u mne úložiště záznamů bezpečnostních kamer v případě, že by je váš dům v budoucnu namontoval, svolávala bych shromáždění, komunikovala s revizorem a řešila provozní problémy domu, včetně podpisu všech dodavatelských smluv.
  • Tuto činnost a zodpovědnost z ní vyplývající si cením na 3500 Kč - 7800 Kč měsíčně (neplátce DPH) a to za činnost statutárního orgánu jednočlenného nebo jako člen výboru. Cena se odvíjí od závažnosti problémů, které SVJ aktuálně řeší (soudní řízení, nedobytné pohledávky, reklamace provedených prací).
  • V případě současného využití služeb S5 s.r.o. a Ing. Otřísalové jako statutárního orgánu neplatíte za stejné úkony dvakrát a ročně šetříte minimálně 6000,- Kč.

Martina Otřísalová, majitelka a jednatelka S5 s.r.o.

© 2020 Agentura WEBX. Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!