Komplexní služby - Standard

140-180 Kč za bytovou či nebytovou jednotku na měsíc. Minimálně 2000 Kč za dům.

Kromě všech základních služeb uvedených v základním balíčku Úvod navíc dostanete technické a právní poradenství v tomto rozsahu:

  • průběžná pasportizace domů a bytů dle skutečného stavu - zjištění technického vybavení bytu, pořízení seznamu závad.

  • zajištění údržby, sjednávání průběžných drobných oprav

  • rozúčtování nákladů na teplo dle platné legislativy

  • vypracování poptávek na rekonstrukci domu - navrhneme časový plán oprav nebo průběh rekonstrukce domu, necháme vypracovat cenové nabídky vždy od 2-3 firem, uvítáme i vaše doporučení na firmy, které máme poptávat .

  • vyhodnocení nabídek, jejich technické upřesnění, obchodní podmínky - nabídky porovnáme, projednáme a upřesníme rozdíly v materiálech a technologiích i platební podmínky jednotlivých firem.

  • Zprostředkování vyřízení případných dotací - Zelená úspora, Dešťovka, IROP, Panel Plus apod. -zjištění podmínek nároku a koordinace přípravy podkladů potřebných pro podání žádosti

Komplexní správa je vhodná pro všechny domy, které se opravují nebo chtějí opravovat a také pro domy, ve kterých není technicky zdatný výbor a kde je třeba řešit technické problémy nebo pro domy, ve kterých je třeba dořešit právní spory s neplatiči, neoprávněným využíváním společných částí domů nebo pozemků -a kde je třeba aktivní přístup správce a znalost místních podmínek.

© 2020 Agentura WEBX. Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!