Firma S5 s.r.o. je rodinná firma 

  • Firma S5 s.r.o. vznikla v roce 2014, kdy narůstající počet drobných klientů z řad bytových družstev, společenství vlastníků a soukromých majitelů nájemních domů měl zájem o služby naší již zavedené firmy Smetanova5 správa nemovitostí s.r.o. (založeno 2006), ale jakožto neplátci DPH hledali společnost, která není plátcem DPH. Proto jsme založili firmu S5 s.r.o. 
  • Základem naší spolupráce s klienty je Příkazní smlouva, ve které navrhujeme tvrdé a jasné podmínky spolupráce včetně naší povinnosti mít po celou dobu trvání smlouvy uzavřeno pojištění ve výši minimálně 5 000 000 Kč ke krytí případných škod, které by našim klientům díky naší činnosti mohly vzniknout.  Vaše data jsou u nás v bezpečí díky GDPR směrnici.
  • V současné době jsou činnosti firmy rozděleny na administrativní a evidenční, účetní a daňové a na technické poradenství a údržbu. Hlavní provozovna je v Brně, v ulici Hilleho 4, která se nachází v blízkosti tř. kpt. Jaroše a kde je klidné prostředí a vždy možnost zaparkovat na hodinu zdarma. Některé služby - zejména podvojné účetnictví pro SVJ a poradenství statutárním orgánům - poskytujeme pro SVJ v celé České republice. 
  • Rozšířili jsme náš tým a jsme připraveni na řešení vypjatých situací i Vašich vlekoucích se problémů. Práce nás baví!
© 2020 Agentura WEBX. Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!